Je krásné propadnout vášni. Vášni pro krásu severu Evropy, pro ojedinělý skandinávský design, pro hodinky Kronaby. Zrozeny ve Švédsku, díky nejmodernější technologii míří k cíli – být nejlepší chytré hodinky na světě. Přitom jim nic nechybí z klasického hodinářství a přidávají elegantní a nepřehlédnutelný skandinávský styl. Při jejich výrobě se pracuje s těmi nejlepšími materiály od kožených řemínků, přes ocelová pouzdra 316 L, až po ručně vkládané indexy. Se stejnou vášní pro konečný ideální výsledek tvoří švédští odborníci samotné aplikace chytrých hodinek Kronaby.

Kronaby features
Kronaby app

Na první pohled

Ciferník

S hodinkami Kronaby na zápěstí máte v jednom – zázrak moderní technologie a dílo tradičního hodinářství. Kromě naprosto přesného času vám časomíra ukáže, zda máte dostatek aktivního pohybu, kolik je hodin v jiném časovém pásmu, nebo spustí zpětný odpočet, abyste věděli, jak dlouho máte ještě vařit svoje oblíbené ranní vejce do skla. Tyto hodinky jsou veskrze moderní a zároveň výsledkem precizní, řemeslné práce.

Kronaby app

Stop rozptylování

Filtrovaná upozornění

Hodinky Kronaby vás nejen upozorní, že máte hovor na mobilu, ale zároveň umožní zvolit, kdo vás může například i na poradě rušit – syn, který dělal přijímací zkoušku na školu. Díky jemným vibracím hodinek na vašem zápěstí umožníte svým blízkým, aby vás vždy zastihli. Už není třeba se obávat, že si nevšimnete příchozího hovoru, nemusíte neustále sledovat mobil.

Kronaby app

Plná kontrola

Tlačítka

S chytrým pomocníkem na vašem zápěstí se zbavíte každodenních nepříjemností. Tlačítka můžete využít ke spouštění mnoha funkcí přímo z vašich hodinek. Zapněte si hudbu, vyfoťte se z dálky, uložte si souřadnice zvláštního místa, na kterém se právě nacházíte, najděte ztracený telefon a mnohem více. Nad vším, co si zvolíte, máte nyní plnou kontrolu.

Kronaby app

Buďte zdraví

Aktivita

Základem pro dobrý zdravotní stav je pravidelný pohyb. V našich hodinkách naleznete funkce, jež vám pomohou. Vytyčte si cíl a nastavte si čas jako upomínku, že už příliš dlouho vysedáváte na židli před svým počítačem, na poradách… Hodinky vás přimějí vstát, dát se do pohybu, projít se, sportovat. O to, jak se k lepšímu mění váš životní styl, se můžete přímo ze svého zápěstí podělit díky aplikaci Apple Health nebo Google Fit.

Obecné funkce

Automatické nastavení správného času v jiném časovém pásmu

Vždy přesný čas

Životnost baterie

Nikdy nedobíjejte

Filtrování upozornění

Nikdy nepřijděte o to důležité

Dejte se do pohybu

Vstaňte

Odmítnutí hovoru

Zavěste pouhým dotykem

Tichý budík

Citlivý způsob probuzení

Ztracené hodinky

Nikdy neztrácejte čas

Funkce na číselníku

Dodatečné časové pásmo

Spojení se světem

Stovka denně

Každý krok se počítá

Datum

Buďte aktuální

Odpočet času

Nepřestávejte počítat

Funkce tlačítek

Ovládání fotoaparátu

Perfektní fotografie

Najdi telefon

Nikdy se už neztratí

Ovládání hudby

Okamžité tóny

Zapamatuj si toto místo

Tady jste už byli

Zaveď mě domů

Pocit bezpečí 24/7

IFTTT

If This Then That